Axata Bilişim    
select
 
Anasayfa Hakkımızda Çözümlerimiz Referanslarımız Dökümanlar Haberler İletişim
 
Axata Bilişim , endüstriyel ve lojistik bilişim uygulamaları konusunda yaklaşık 15 yıllık bir tecrübe ve bilgi birikimine sahip olan Çözüm Yazılım'ın ar-ge şirketi olarak kurulmuştur.  2005 yılından itibaren GOSB Teknopark bünyesinde yer almaktadır.

Axata Bilişim , Vizyon olarak Dünyanın her kıtasından müşterilerine uçtan uca entegre Tedarik Zinciri Çözümleri sunabilmeyi benimsemiştir. Tedarik Zinciri konusunda Müşterilerinin; operasyonel ihtiyaçlarını karşılayan, rekabet gücünü arttıran, verimlilik, doğruluk ve kontrol sağlayan  yazılımları sunmayı görev olarak besimsemiştir. Bu misyon çerçevesinde öncelikli olarak, tedarik zinciri uygulamaları içinde yer alan Depo Yönetim Sistemleri konusunda lider olmayı hedeflemektedir.

Axata Bilişim , kurulduğu günden bu yana Tedarik Zinciri Bilişim Uygulamaları (Supply Chain Execution) konusunda yazılım geliştirmekte, orta ve büyük ölçekli müşterilerine lojistik Çözümler sunmaktadır. Geliştirilen yazılım ürünlerimiz; çok değişik sektörlerdeki (FMCG, Otomotiv, Ecza, Kimya, Kozmetik, Demir-Çelik, Elektronik, Ambalaj) kurumsal firmaların lojistik uygulamalarında, ve Lojistik Hizmet sağlayıcı firmalarda kullanılmaktadır. Ürünlerimiz, iş süreçlerinin yönetiminin ötesinde, otomatik yönlendirme, ölçme ve değerlendirme yaparak yönetim desteği sağlamaktadır.

Çözümlerimiz;
  • axata/WM Depo Yönetim Sistemi,
  • axata/PM Stok Sahası Yönetim Sistemi,
  • C/Truck  Yükleme Planlama Sistemi,
  • axata/TM Lojistik Yönetim Sistemi,
  • Pegasus Demirbaş Takip Sistemidir.

Axata Bilişim tarafından geliştirilmiş olan axata/WM Depo Yönetim Sistemi; Türkiye’de geliştirilmiş en kapsamlı Depo Yönetim Sistemi yazılımı olup, çalışmakta olduğu büyük çaplı depolardaki performansı ile kendini kanıtlamış bir paket yazılımdır. axata/WM’in kurulum ve desteğinde sağlanan hız, esneklik ve kolay anlaşılır olması ile müşterilerine avantajlar sağlamaktadır. Halen depo sayısı ve yönetilen alan büyüklüğü bakımından axata/WM depo yönetim sistemi olarak lider durumdadır.

 
Anasayfa Hakkımızda Çözümlerimiz Referanslarımız Dökümanlar Haberler İletişim
 
Axata Bilişim ©  2010