Axata Bilişim    
select
 
Anasayfa Hakkımızda Çözümlerimiz Referanslarımız Dökümanlar Haberler İletişim
 
Haberler
Konu : 2007

Haber : Axata Bilişim ilk ihracatını gerçekleştirdi. Artık yurtdışında da rekabet gücümüz var. Türkiye'de birçok firmanın güvenerek iş birliği yaptığı Axata Bilişim, Azerbaycan(Bakü) de Depo Yönetim Sistemi kuracak.
Konu : 2007

Haber : İşte bir ilk daha... TOYOTA Türkiye tarafından başarılı görülen projemiz C/TRUCK(Yükleme Yazılımı) TOYOTA İngiltere ve TOYOTA Belçika fabrikalarından da kabül görmüştür. Axata Bilişim olarak, Avrupa'ya yazılım ihracatını gerçekleştirmenin haklı gururunu yaşamaktayız.
Konu : 2007

Haber : Türkiye Beyaz eşya devi ARÇELİK, Eskişehir Buzdolabı İşletmesi için Axata Bilişimı seçmiştir. KOÇ SİSTEM ile birlikte geliştirlen proje ile, Buzdolabı işletmesi bünyesinde bulunan malzeme ve hammadde depolarının kontrol ve yönetimi, Depo Yönetim Sistemi yazılımı tarafından yapılmaktadır.
Konu : 2008

Haber : İçecek devi olan PEPSİ(PBG) Türkiye'deki fabrika ve bölge depolarında kullanmak üzere, Axata Bilişim ile işbirliği yapmıştır. Bu kapsamda Türkiye'de faliyette olan fabrika depolarında ve bölge dağıtım depolarında Axata Bilişim tarafından geliştirilen Depo Yönetim Sİstemi yazılımı kullanılması kararlaştırılmıştır.
Konu : 2008

Haber : Depolar artık internet üzerinden izlenebilecek ve kontrol edilecektir. Axata Bilişim WEB platformuna geçişi tamamlanmıştır.
Konu : 2009

Haber : ICL tarafından yönetilen Marks & Spancer operasyonu, Axata Bilişim Depo Yönetim Sistemi ile çalışmaya başlamıştır. Böylece ÜLKER-NETLOG bünyesinde devreye alınan depo sayısı 25 olmuştur. Axata Bilişim Türkiye'de 3 yılda bu kadar çok depoyu devreye alan tek şirket ünvanına sahip olmuştur.
Konu : 2009

Haber : Yurtdışı açılımımız devam ediyor...Axata Bilişim, Ceva Lojistik ile birlikte Yunanistan'da Depo Yönetim Sistemi uygulamasını başarıyla gerçekleştirmiştir.
 
Anasayfa Hakkımızda Çözümlerimiz Referanslarımız Dökümanlar Haberler İletişim
 
Axata Bilişim ©  2010